13. Zava Gerečja vas 7
14. Mons Claudius Rogatec 7

Carrera Optyl Ormož – Pohorje Ruše 1 : 3 (1 : 1)
strelci:
0 : 1 Hriberšek (25), 1 : 1 Novak (33 – 11m), 1 : 2 Pajančič (54), 1 : 3 Makari (90 + 1).
Carrera Optyl Ormož: Sam. Fijavž, Zadravec, Štiberc, Saš. Fijavž, Hebar, Kardum, Novak, Košnik (od 67. Krajnc), Druzovič, Habjanič, Kolarič (od 69. Srša). Trener: Aleš Jurčec
Ormožani so si proti Rušanom s porazom 1 : 3 privoščili novi domači spodrsljaj. Od samega začetka so nogometaši Pohorja bili boljši in v 12. minuti je najprej zapretil Ladinek. Šest minut kasneje še izkušeni Makari. Gostitelji so prvič zapretili v 22. minuti, ko je po prostem strelu z glavo tik ob vratnici meril Habjanič. V 25. minuti so gostje izkoristili darilo Ormožanov in zadeli za 1 : 0. Hriberšek je ostal v kazenskem prostoru domačih povsem sam in zadel ob veliki meri sreče. Žoga se je namreč odbila od trave prek domačega vratarja Sama Fijavža. Sedem minut kasneje so domačini izigrali obrambo Pohorja in vratarju Brglezu ni preostalo drugega kot da s prekrškom zaustavi domači napad. Iz 11 m je za 1 : 1 v 32. minuti mrežo Pohorja zatresel Novak. Že v sodnikovem podaljšku 1. polčasa slabi sodnik Aleš Fridl iz Kozjega pokaže na novo enajstmetrovko, tokrat za ekipo Pohorja. Strel Nemca iz bele točke za vodstvo Pohorcev zaustavi prečnik. V nadaljevanje so bolje štartali Ormožani, ki so si v 47. minuti vistem napadu priigrali dve lepi priložnosti, toda Novak in nato še Habjanič nista bila natančna. V 54. minuti je Pohorje prevzelo vodstvo. Po prekršku Ormožanov so gostje hitro izvedli prosti strel in Pajančič je ostal sam na desni strani ruškega napada, njegov visok strel pa je končal v kratkem kotu domačega vratarja, ki bi moral bolje reagirati pri tem strelu. Bolje je Fijavž reagiral v 61. minuti, ko je zaustavil 100 % priložnost Ladineka. V 63. minuti je zaradi prigovarjanja porumenel Hebar, ki je prejel svoj drugi rumeni karton in s tem rdečega. V 70. in 72. minuti je na sceni spet napadalec Pohorja Ladinek, tudi tokrat obakrat neuspešno, čeprav so priložnosti bile zares lepe. V 74. minuti skoraj kazen za zgrešene priložnosti Pohorja. Krajnc je priboril žogo v kazenskem prostoru Rušanov in podal na drugo vratnico, kjer je za las bil prekratek Habjanič. Do konca tekme so gostitelji vse karte stavili na napad in ob igralcu manj so se pojavljale velike luknje v domači obrambi. Eno takih v 85. minuti ni uspel izkoristiti Šumak, z obrambo pa se je izkazal domači vratar Samo Fijavž. V 89. minuti nogometaši Carrere Optyl ostanejo še brez Saša Fijavža, ki je protestiral in si prislužil drugi rumeni in s tem rdeči karton. Številčno premoč so Pohorci kaznovali v prvi minuti sodnikovega podaljška, ko je usodo Ormožanov s porazom 1 : 3 zapečatil Makari.
Pohvale za igro in zasluženo zmago si zaslužijo nogometaši Pohorja, grajo pa ormoški nogometaši za nešportno vedenje na igrišču. Poleg domačih si negativno oceno zasluži tudi sodnik Aleš Fridl, ki je delil rumene kartone po tekočem traku. Pokazal jih je kar 13, od tega 10 nogometašem Carerre Optyl in 3 Pohorju. Ob rumenih je sodnik iz Kozjega domačinom pokazal še dva rdeča kartona. Takšno število rumenih kartonov je rekordno v zgodovini vseh tekem na igrišču Športnega parka Mestna graba.

Središče – Oplotnica 1 : 1 (1 : 1)
strelca: 1 : 0 Zemljič (3), 1 : 1 Trunkl (25).
Središče:
Kocen, Krajnčec, Mlinarič (od 46. Borko), M. Sakelšek, Zemljič, Dogša, Klanjčar (od 72. Nemec), Miljevič, Ivanuša (od 63. Žalar), Lesjak, Ostrec (od 18. Marčec). Trener: Boštjan Zemljič
Nogometaši Središča so zapravili priložnost, da bi z zmago nad Oplotnico potrdili naslov jesenskih prvakov. Na koncu obe ekipi morata biti zadovoljni z delitvijo točk. Z agresivno igro pa so predvsem presenetili gostje, ki so s takšnim načinom igre povsem onemogočili znano pas igro Središča. Okrog 50 gledalcev v Športnem parku Trate je videlo dva lepa zadetka. V 3. minuti je mojstrsko iz prostega strela kljub proti vetru za Središče iz okrog 25 metrov zadel Zemljič. V 25. minuti so gostje izenačili na 1 : 1. Odbito žogo je s prve proti golu iz približno 30 metrov sprožil Trunkl, žoga pa je s pomočjo vetra preletela slabo postavljenega Kocena in končala v domači mreži.