Zmaga in poraz SDB in SDA, MDB dvakrat uspešni

Pričakovan poraz proti državnim prvakom
Gorišnica Jeruzalem – Celje PL 26 : 40 (13 : 18)
Gorišnica Jeruzalem:
Škerjanec, Mendaš; Kolenko 2, Šandor 3, Kolmančič 7, Bezjak, D. Kociper 1, V. Lukman, Vesenjak 1, Kralj, Geč 2, Sok 11 (3), Tement, Topolovec, Zorec 2. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Po pričakovanjih so državni prvaki iz Celja visoko ugnali zasedbo Gorišnice Jeruzalema. Dobrih 15 minut pred koncem je izid bil 21 : 27, v zaključku pa so Celjani napolnili mrežo Jeruzalemčkov. Pri poražencih soliden vratar Škerjanec, Sok ter Kolmančič. V 6. krogu polfinalne skupine B Jeruzalemčki gostijo zasedbo Brežic.

STAREJŠI DEČKI B (letniki 1997):
15 zmaga zapored
Jeruzalem Gorišnica – Celje PL 33 : 31 (17 : 14)
Jeruzalem Gorišnica:
Korpič Lesjak, Mendaš; Kosi 2, Šandor, Kolmančič 12 (5), Bezjak, D. Kociper 3, V. Lukman, Vesenjak 9 (2), Kralj, Horvat, Geč 2, Ozmec, Tement 1, Topolovec 4. Trenerja: Uroš Krstič in Franc Šandor
Derbi 5. kroga polfinalne skupine B so zasluženo dobili Jeruzalemčki, ki so vodili skozi celotno srečanje. V 1. polčasu največ s +6, 16 : 10 in v 2. polčasu največ s +5, 21 : 16. Borbenim gostom se je uspela v zaključku večkrat približati na -2, bližje jim domača ekipa ni dovolila. To je bila 15 zaporedna zmaga Jeruzalemčkov, ki so daleč od prave forme, ampak pomembne so zmage. Zdaj je pred letniki 1997 3 – tedenski premor; prvenstvo se nadaljuje 5. marca 2011.

MLAJŠI DEČKI B – B ekipa (letniki 2000):
Zmagi proti Veliki Nedelji in Gorišnici
Jeruzalem B – V. Nedelja 17 : 16 (9 : 3)
Jeruzalem B:
Firšt Šeruga; Ž. Kociper, 6, Zadravec 1, Sovič, Štrucl, Vrankovečki 4, Herga, M. Voršič, Torič, Notersberg, G. Hebar 1, T. Šulek 2 (1), Munda 3 (2). Trenerja: Iztok Luskovič in Nejc Havlas
Letniki 2000 Jeruzalema so odlično pričeli tekmo in povedli s +6, 9 : 3. V nadaljevanju so popustili in gostje so povedli s 15 : 14. V dramatični končnici uspešnejši in srečnejši Ormožani, ki so slavili z izidom 17 : 16.

Gorišnica – Jeruzalem B 4 : 26 (2 : 14)
Firšt Šeruga; Sovič 3, Vrankovečki 7, Ž. Kociper 4, Torič, Zadravec 3, M. Voršič, P. Ozmec, T. Šulek 2, Notersberg 5, Munda, G. Hebar 2. Trener: Iztok Luskovič
Po pričakovanjih zmaga B ekipe Jeruzalema, ki je v Gorišnici zabeležila svojo 8 prvenstveno zmago na 16 tekmah. S 17 točkami je B ekipa Jeruzalema osvojila 5. mesto v predtekmovalni skupini Vzhod. 1. mesto je suvereno osvojila A ekipa Jeruzalema, ki je na 16 tekmah zmagala 16 – krat (520 : 126 gol razlika). Prvenstvo pri mlajših dečkih B se nadaljuje 5. marca 2011.