ROKOMET:
Rutinirana zmaga Jeruzalema; Poraz Velike Nedelje; Mlajše selekcije

Rutinirana zmaga Vinarjev nad Izolo
Jeruzalem – IP Izola 32 : 27 (16 : 8)
Balent (3 obrambe), Šutalo (10 obramb); Kavčič 1, Horvat 1, Bogadi 2, Radujković 1, Čudič 3 (1), Veselko 3 (2), Žuran 8, Ozmec 1, Grizolt, Kocbek 3, Petrovič, Rajšp 3, Cirar 2, Kolmančič 4. Trener: Saša Prapotnik
IP Izola: Kmetič (5 obramb), Vončina (2 obrambi); Jurič 5, Čolić 2, Gjerek, Božič 3 (1), Žgavec 3, Kecman 3, Vukovič 2, Velkavrh 8, Konig 1, Madžarevič. Trener: Borut Hren
Sedemmetrovke: Jeruzalem 5/3; IP Izola 2/1.
Izključitve: Jeruzalem 16; IP Izola 10 minut.
Igralec tekme: Rok Žuran (Jeruzalem Ormož).
Ormožani so pred okrog 300 gledalci v 12. krogu zabeležili deveto zmago in ostajajo skupaj s Koprčani na visokem tretjem mestu. Pred Vinarji je klonila Izola, ki je na Hardek prispela brez prvega moža Elvina Čosiča (kazen po rdečem kartonu v 11. krogu), Davida Stepančiča in Amela Redžiča (oba poškodba). Zaradi poškodbe za domačo ekipo ni mogel zaigrati Danijel Mesarić in tako je na poziciji krožnega napadalca veliko breme padlo na kadetskega reprezentanta Miha Kavčiča. Gostje so v 6. minuti po golu Andraža Velkavrha povedli za gol (2 : 3), nato pa kar dvanajst minut niso zatresli mreže Tomislava Balenta in Marina Šutala, ki je že po desetih minutah na golu zamenjal obolelega Balenta. Post gostov so odlično z osmimi goli zapored izkoristili varovanci trenerja Saše Prapotnika, ki so ušli v 18. minuti na prednost sedmih golov (10 : 3). Polovico zadetkov, kar pet, je do vodstva z 10 : 5 dosegel Rok Žuran, čigav nastop je zaradi poškodbe gležnja med tednom bil pod velikim vprašajem. Najvišja prednost Jeruzalema v 1. polčasu je že znašala devet zadetkov (15 : 6). Domači navijači letos v trdnjavi Hardek niso vajeni tako mirnih tekem kot je bila ta med Ormožani in Izolani. V 2. polčasu je prednost le naraščala (25 : 14, 28 : 17) in priložnost za igro so v ormoškem taboru dobili vsi rokometaši. Tako je mrežo Primorcev zatreslo kar dvanajst Ormožanov. Končnica srečanja je pripadla Izoli, ki je z delnim izidom 1 : 6 znižala svoj poraz na končnih -5 (32 : 27). V mesecu decembru so pred Ormožani še štiri tekme, tri v državnem prvenstvu (Dobova, Maribor, Celje PL) in ena v pokalnem tekmovanju (Ribnica).

Rok Žuran blesti v dresu Jeruzalem Ormoža.

KADETI:
Nova zmaga ormoških kadetov
Jeruzalem – Gorenje 27 : 23 (14 : 12)
Firšt Šeruga; Koderman 6, Belec, Zidarič 3, Šoštarič 4, Niedorfer 1, Šulek, Voljč 2, T. Hebar 7 (2), Ciglar 2, G. Hebar 1, Munda 1 (1). Trener: Mladen Grabovac
Jeruzalemčki so letos še v drugo ugnali kvalitetno zasedbo iz Velenja. Do izida 12 : 12 je bil rezultat izenačen. V 2. polčasu je domača ekipa po zaslugi odličnih obramb Žana Firšta Šeruge in boljše igre v obrambi povedla za pet (26 : 21) in zmago obdržala v svojih rokah. Pred ekipo Jeruzalemčkov so zdaj še tekme proti ptujski Dravi, Celju in Slovenj Gradcu. December ekipa želi končati zmagovito.

Vratar kadetov Žan Firšt Šeruga je odlično opravil svojo nalogo proti Gorenju.

STAREJŠI DEČKI A:
Slaba igra in zaslužen poraz
V. Nedelja & J. Ormož 21 : 28 (8 : 16)
V. Nedelja & J. Ormož:
Zemljič; Borko 1, Rubin 1, Toplak 1, Kuhar 1, Horvat 3, Torič 1, Herga, Cvetko 1, Sovič 11 (5), Voršič, Kovačec, Škrinjar 1. Trenerja: Uroš Krstič in Davorin Kovačec
Izid polčasa pove vse. Ose so izkoristile slab dan Združenih, ki so v svojih vrstah imeli le enega razpoloženega igralca Nika Soviča.

Bleda igra starejših dečkov A.

STAREJŠI DEČKI B:
Odličen 2. polčas
Jeruzalem – Gorenje 32 : 19 (14 : 10)
Zemljič (10 obramb); Novak, Herga 3, KOvačec 2, Voršič 1, Rubin 5, Škrinjar 3, Cvetko 16 (8), Borko 2. Trenerja: Uroš Krstič in Davorin Kovačec
Ekipa je po dobri predstavi proti Račam (22 : 15) odigrala še eno dobro tekmo in visoko ugnala sovrstnike Gorenja, ki so se upirali do izida 7 : 7. Čvrsta obramba je bila ključ do lepe zmage. V letu 2015 je pred ekipo le še tekmi proti Celju in Slovenj Gradcu ter turnir v Poreču.

Vse boljši Rok Rubin je Velenjčanom nasul pet zadetkov in odlično odigral v obrambi.

MLAJŠI DEČKI A:
Težka, vendar zadlužena zmaga proti Dravi
Jeruzalem – Drava 15 : 12 (8 : 5)
Mesarec, Breznik; V. Kovačec, K. Šošter, Tit Grabovac, Kokol, Ivančič, Žan Brenolc, Loboda 1, Škorjanec, Kocbek 6, Medved 5, M. Meško, Trunk, Prašnički, Dogša 1. Trenerja: Uroš Krstič in Davorin Kovačec
Kljub okrnjeni zasedbi so Jeruzalemčki prišli do zaslužene, ampak pred tekmo nepričakovane zmage. Odličen vratar Ian Mesarec in dobra igra v obrambi sta obrodila s sadovi.

MLAJŠE DEKLICE:
Prvi poraz Ormožank (20 : 8)

Na gostovanju v Žalcu so MDA ŽRK Ormož zabeležile prvi poraz. Žalčanke so upravičile vlogo favorita v vseh pogledih rokometne igre. Kljub temu se mlade Ormožanke niso predale in so se pogumno borile proti fizično močnejši ekipi. K slabšemu rezultatu Ormožank pa so prispevale tudi številne napake v igri. Naslednjo tekmo bodo Ormožanke odigrale 12. decembra, ko bodo gostovale pri ekipi ŽRK Velenje. ŽRK Ormož: Annemarie Trunk, Lorella Kolenko, Anna Tiya Cvetko, Alina Planinc, Lana Zadravec, Teja Cimerman, Kaja Korpar, Klara Ropoša, Tajda Kreč, Liza Kandrič, Zoja Kirič, Neja Polak, Pia Kolbl Novak. Trenerja: Sanja Potočnjak in Robi Mesarec
Can you buy zoloft online. Buy sertraline online uk. Zoloft sale online. How much is zoloft without insurance. Sertraline 50 mg without prescription . Zoloft without
25 Aug 2013 … buy female viagra online. Check our offer with FREE Pharm US Delivery!
5 mg of clonazepam street value ! How much does generic zoloft cost ! Edward via college private forum if Ksp ip guy sounds easy not found my usmle seriously: