1. EVROPSKE IGRE v Bakuju, STRELSTVO:
Urška Kuharič z MK puško trojni položaj končala na 26. mestu

Pred nekaj trenutki so se v Bakuju v Azerbajdžanu na 1. evropskih igrah končale kvalifikacije za uvrstitev med osem najboljših v streljanju z MK puško trojni položaj – kraljevska disciplina. Na svoji drugi tekmi na 1. evropskih igrah je nastopila tudi Ormožanka Urška Kuharič, ki ji je uspel dosežek s 571 krogi. Kleče 188 krogov (94 + 94), leže 195 krogov (97 + 98), stoje 188 (92 + 96) so bili dosežki Kuharičeve na kvalifikacijah. Izkupiček vseh treh stavov je zadostoval za 26. mesto.

Urška Kuharič (Slovenija, SD Kovinar Ormož) je v zadnjih dveh sezonah neverjetno napredovala.

Druga Slovenka, Živa Dvoršak, je s 576 krogi osvojila 18. mesto. Zmagovalka kvalifikacij je s 589 krogi postala Italijanka Petra Zublasing. Za uvrstitev v finale osmih bi zadostoval rezultat 579 krogov.

Spomnimo se, da je Kuharičeva na prvi tekmi z zračno puško na 10 m osvojila 17. mesto.

Na prvi tekmi je Kuharičeva osvojila 17., na drugi tekmi 26. mesto. Je to zadovoljilo apetite 20 - letne Ormožanke bosta lahko izvedeli v eni izmed naslednjih oddaj Utrip Ormoža.

Na prvi tekmi je Kuharičeva osvojila 17., na drugi tekmi 26. mesto. Je to zadovoljilo apetite 20 – letne Ormožanke bosta lahko izvedeli v eni izmed naslednjih oddaj Utrip Ormoža.